Bosch Diesel Service / Bosch Diesel Center - Kraków img

Bosch Diesel Service / Bosch Diesel Center - Kraków

Obsługiwane pojazdy

Usługi dodatkowe

 BS Gładysek

Bosch Diesel Service
Obsługiwane pojazdy: osobowe, dostawcze,
Usługi dodatkowe:
 • naprawa i weryfikacja wtryskiwaczy tradycyjnych jedno- i dwu-sprężynowych
 • naprawa pomp rozdzielaczowych typu VP 29/30 oraz promieniowych typu VP 44
 • naprawa pomp Common Rail CP1, CP2 i CP3
 • naprawa pomp Common Rail CP4
 • kompleksowa naprawa wtryskiwaczy Common Rail etap I i II oraz III
 • weryfikacja wtryskiwaczy CR z użyciem próbnika EPS200/205/118
 • testowanie wtryskiwaczy piezoelektrycznych
 • naprawa i testowanie pompowtryskiwaczy samochodów osobowych i ciężarowych oraz pomp PLD z użyciem zestawu Cam BOX
 • regeneracja filtra cząstek stałych
 • diagnostyka komputerowa
 • diagnoza i naprawa pojazdów z silnikami Diesla (wysokoprężnymi)
 • samochód zastępczy
 • door-to-door (odbiór i dostawa pojazdu do klienta, odbiór i dostawa wtryskiwaczy i pomp do klienta)

Firma Gładysek Bosch Service Kraków zaprasza do współpracy w zakresie naprawy, regeneracji oraz czyszczenia i testowania układów wtryskowych oraz turbosprężarek.

WTRYSKIWACZE I POMPOWTRYSKIWACZE
- Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy Common Rail Bosch, Delphi, Denso, Siemens VDO Continental - elektromagnetyczne, cewkowe oraz piezoelektryczne z samochodów osobowych i ciężarowych
- Regeneracja pompowtryskiwaczy TDI VW Audi Skoda Seat
- Naprawa i testowanie pompowtrysków Scania Volvo Iveco
- Naprawa wtrysków mechanicznych 1 i 2 sprężynowych Bosch, Delphi, Zexel, Lucas, Denso, WZM
- Regeneracja wtryskiwaczy stopniowych z układu PLD np. Mercedes Actros, Atego, DAF XF, Renault Magnum i inne
- Czyszczenie i testowanie wtryskiwaczy benzynowych o bezpośrednim wtrysku FSI, TSI, GDI
- Czyszczenie i sprawdzenie wtrysków benzynowych o pośrednim wtrysku oraz LPG i CNG
- Rewitalizacja stosu piezo wtryskiwaczy Siemens VDO zarówno Common Rail jak i benzyna BMW 10181010

POMPY DIESLA
- Uszczelnienie, naprawa i regeneracja pomp wysokiego ciśnienia Common Rail Bosch, Delphi, Denso, Siemens VDO, Continental
- Kalibracja, uszczelnienie i naprawa pomp rozdzielaczowych VP44 VP30
- Regeneracja pomp jednostkowych z układu PLD np. Mercedes Actros
- Naprawa pompek PF
- Uszczelnienie pomp rozdzielaczowych z nastawnikiem VP37

TURBOSPRĘŻARKI
Nasza firma zajmuje się także regeneracją turbin i turbosprężarek na urządzeniach niemieckiej firmy Schenck.

Posiadamy autoryzację Bosch Diesel Service, Delphi Service Center, Denso Diesel Point.
Podzespoły diesla regenerujemy w najwyższych standardach. Na wszystkie wtryskiwacze, pompy i turbiny udzielamy 2 lat / 24 miesiące gwarancji. Oprócz naprawy elementów układu wtryskowego oraz turbodoładowania świadczymy również usługi takie jak czyszczenie wtryskiwaczy, testowanie, kontrola oraz sprawdzenie wtryskiwaczy. Wtryski Common Rail serwisujemy z użyciem nowoczesnego sprzętu firmy Bosch takich jak EPS 708, EPS 815, EPS 205, EPS 200 A oraz 3 stopień naprawy wtryskiwaczy CR, a także Carbon Zapp: CRU2R i inne. Stosujemy kontrolę jakości Bosch Quality Scan w elementach systemu Common Rail. Dzięki temu masz pewność, że naprawimy Twóje elementy w najwyższej jakości. Masz także wygodny i szybki dostęp do nadanych nowych kodów IMA wtryskiwaczy po naprawie. Regenerujemy również wtryski jedno i dwusprężynowe. Urządzenia testujące Bosch i Carbon Zapp testują istotne parametry pracy wtryskiwaczy takie jak np. dawki wtryskowe i przelewy dla pełnego obciążenia, biegu jałowego czy dawki pilotażowe. Nie bez znaczenia jest również dawka emisyjna lub częściowe obciążenie. Nasza firma uszczelnia wtryskiwacze zmniejszając ich przelew do optymalnej wartości oraz dzięki 3 fazie naprawy reguluje dawki wtryskowe, aby uzyskać parametry fabrycznie nowych wtryskiwaczy Common Rail. Serwisujemy wtryski z samochodów marek Ford TDDi i TDCI, Opel i Renault dCi, Mercedes CDI, Audi TDI, BMW, Peugeot Citroen HDI, Seat, Skoda oraz VW TDI, Toyota D4D, Volvo, Alfa Romeo JTD, Fiat Multijet i inne. Nasza firma wyposażyła także pracownię w 3 fazę naprawy pompowtryskiwaczy TDI z grupy VW. Dzięki niej oraz przystawce Cambox do stołu probierczego Bosch EPS 815 możemy usprawnić każdy pompowtryskiwacz. Nasz serwis diesla, który mieści się w Krakowie uzupełniają usługi czyszczenia i sprawdzenia wtryskiwaczy benzynowych, także o wtrysku bezpośrednim benzyny do komór spalania o oznaczeniach silników np. GDI, TSI, FSI, TFSI. Jesteśmy jedyną firmą w Krakowie, która wykonuje usługi takie jak czyszczenie, sprawdzenie oraz naprawa i regeneracja pompowtryskiwaczy TDI z samochodów Volkswagen VW, Audi, Skoda oraz Seat, a także z silników VW montowanych m.in w Fordach i Mitrubishi. Czyszczenie odbywa się na urządzeniu Carbon Zapp, a test na stole probierczym Bosch EPS 815 z przystawką Bosch Cambox. Każdy pompowtryskiwacz otrzymuje raport, protokół z testu z podaniem wartości dawek wtryskowych, sygnału zamknięcia zaworu sterującego tzw. BIP oraz przelewem zadanym i otrzymanym przy różnych obciążeniach pompowtrysków. Sprawdzamy także dodatkowo rozpylanie, podciekanie i szczelność pompowtryskiwaczy. Sprawdzenie i regeneracja pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych Scania, Volvo oraz Iveco np. Stralis to także dla nas nie problem. Wykonujemy ekspertyzy dla innych warsztatów, w tym autoryzowanych serwisów.
Firma Gładysek Bosch Service Kraków jako Diesel Service świadczy także usługi usprawnienia pomp dieslowskich Common Rail Bosch, Delphi Denso, Siemens (pompa wysokiego ciśnienia), naprawy pomp rozdzielaczowych promieniowych VP44 i osiowych VP30. U nas odbywa się także regeneracja pomp i pompek jednostkowych z układów PLD Pumpe-Leitung-Düse np. z Merdeces Actros, Atego, DAF XF, Renault Magnum, Mack E-Tech, Liebherr i inne z pompami UP.
Pompy wtryskowe podlegają w naszej firmie uszczelnieniu i usunięciu wycieków zewnętrznych oraz przywróceniu ich parametrów nominalnych. Jeżeli Twoja pompa ma jedną z następujących niesprawności: falujące ciśnienie, za małe ciśnienie, przekroczone maksymalne ciśnienie lub zbyt wysokie ciśnienie, ma zbyt niski wydatek, zapowietrza się lub ma wycieki z pompy common rail lub vp44 to zadzwoń do nas – Diesel Service Kraków Gładysek.
Turbiny regenerujemy i naprawiamy z użyciem wysokiej jakości części zamiennych oraz pracujemy na urządzeniach niemieckiej firmy Schenck. Każda turbina jest regulowana komputerowo na stanowisku przepływowym dzięki czemu ustawiamy układ zmiennej geometrii turbiny lub zawór upustowy z dużą dokładnością. Dzięki temu nie ma efektu turbo-dziury, silnik ma moc już od samego dołu. Naprawiamy turbosprężarki z gruszką pneumatyczną oraz z nastawnikiem elektrycznym. Naprawie podlegają także turbiny w układzie bi-turbo. Każda turbina otrzymuje protokół z doważenia oraz wykres charakterystyki przepływu. Regenerujemy także nastawniki elektryczne stosowane w turbosprężarkach. Regenerujemy turbosprężarki producentów Garrett, KKK Borgwarner, Mitsubishi, IHI, Holset i Schwitzer. Zapraszamy do współpracy – regenerujemy wtryskiwacze, pompy diesla oraz wtryskiwacze Common Rail i pompowtryskiwacze z pasją w sterylnych warunkach w specjalistycznej pracowni należącej do naszego serwisu diesla w Krakowie. Dołącz do grona zadowolonych klientów. Obsługujemy Kraków i województwo małopolskie oraz pozostałe województwa Polski. Wtryskiwacze, pompę lub turbinę można do nas dostarczyć osobiście lub kurierem. Nigdy nie naliczamy kosztów wysyłki do klientów na terenie kraju. Dostawa jest zawsze gratis.

Strony internetowe firmy Gładysek Bosch Service:
http://mechanik-krakow.com.pl - Serwis samochodowy Bosch Service Kraków
http://wtryskiwacz.com.pl - Wtryskiwacze i pompowtryskiwacze
http://naprawa-pomp.pl - Pompy wtryskowe i Common Rail
http://regeneracja-turbin.net - Turbosprężarki

Telefon do biura obsługi serwisu samochodowego:
+48 12 411 56 58

Telefon do biura obsługi serwisu wtryskiwaczy, pomp i turbin:
+48 12 4100 350

Robert Bosch Sp. z o.o.

Adres wydawniczy Informacje prawne Polityka prywatności Pliki cookie