Poznaj sieć BDC/BDS img

Poznaj sieć BDC/BDS

Firma Bosch, jako koncern ściśle związany z motoryzacją, jest producentem systemów wtryskowych do ponad 70% produkowanych samochodów i pojazdów napędzanych silnikami wysokoprężnymi (Diesla).


Precyzja wykonania elementów układu wtryskowego, pracującego pod ciśnieniem dochodzącym do 2000 bar, daje wiele zalet użytkowych, ale równocześnie stawia coraz większe wymagania serwisom samochodowym.Bosch Diesel Centrum i Bosch Diesel Service to autoryzowana przez firmę Bosch sieć serwisów, specjalizujących się w diagnostyce i naprawach systemów zasilania silników wysokoprężnych w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusach i maszynach rolniczych. Dodatkowo Bosch Diesel Centrum dzięki najnowocześniejszemu wyposażeniu technicznemu oferują klientom możliwość naprawy wszelkich systemów dieslowskich w tym pomp VP 29/30 i VP 44 oraz naprawę systemów wtryskowych Common Rail i pompowtryskiwaczy.


Oferta serwisów Bosch Diesel Centrum oraz Bosch Diesel Serwis to:

  • Naprawa podzespołów silników Diesla zgodnie z technologią firmy Bosch
  • Jakość naprawy potwierdzoną przez Bosch Quality Scan
  • Diagnostyka układów paliwowych samochodów ciężarowych i osobowych.
  • Sprzedaż specjalistycznych podzespołów i części zamiennych do układów zasilania Diesla.

Naprawiając system wtryskowy w serwisie Bosch Diesel Centrum lub Bosch Diesel Service klient ma pewność wykonania rzetelnej usługi w oparciu o oryginalne części zamienne i technologię firmy Bosch, a przez to gwarancję poprawnej, ekonomicznej pracy silnika.

Robert Bosch Sp. z o.o.

Adres wydawniczy Informacje prawne Polityka prywatności Pliki cookie